preloader
Scroll to top

Justina Dainytė

Atsakinga, kovinga bei principinga „Nemuno“ kapelos atstovė: „Nemune“ esu jau penktus metus. Atėjimo istorija buvo gana paprasta: dar mokydamasi mokykloje žinojau apie šį ansamblį ir buvau įsitikinus, kad į jį ateisiu, nes gimtajam mieste grojau šokių ir dainų ansamblyje „Vieversa“, todėl tautinis menas man nebuvo naujiena. Taip pat dažnai girdėdavau iš savo sesės ir kitų giminių apie „Nemuną“, jie vis minėdavo, kad ten yra įdomių žmonių, daugybė tradicijų ir daug švenčių, tai tiesiog norėjau pati pamatyti, kaip atrodo tas „Nemunas“.

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Šią vasarą baigiau KTU pramoninės biotechnologijos bakalauro studijas ir šiuo metu dirbu chemike „Pienas LT“ įmonės laboratorijoje.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Esu iš Utenos, todėl moku gerai kalbėti aukštaičių tarme. Nors ir tenka namo grįžti vis rečiau, tačiau tarmiškos kalbos neleidžia pamiršti namiškiai. Visą savo gyvenimą praleidau netoli ežero, todėl be galo mėgstu vandens pramogas, o žiemą visuomet išsitraukiu pačiūžas. Per tiek metų ne tik išmokau puikiai čiuožti, bet ir stengiuosi to išmokyti savo draugus. Taip pat dievinu vairavimą. Nieko nėra geriau nei ramus pasivažinėjimas naktį.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausios perskaitytos knygos – sunku būtų išsirinkti geriausią skaitytą knygą, nes dauguma yra geresnės viena už kitą, tačiau didelį įspūdį paliko Vinco Mykolaičio-Putino „Altorių šešėly“, taip pat būdama jaunesnė perskaičiau visas „Hario Poterio“ dalis ir prisipažinsiu – tikrai ne po vieną kartą.
  Įdomiausi matyti filmai – įdomiausio filmo tikrai negaliu išskirti, bet man patinka fantastika, tad vieni geriausių yra „Žiedų valdovas“, „Žvaigždžių kelias“ ir „Žvaigždžių karai“ (visos dalys).
  Mėgstamiausi muzikos atlikėjai – klausau labai įvarios muzikos, dažnai priklausomo nuo laiko ir nuotaikos. Mėgstu Robbie Williams, Pink, Andriaus Mamontovo, Vido Bareikio dainas.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Frazės, kurios visada padeda žengti pirmyn: „Gyvenk šia diena“ bei „O kada, jei ne šiandien?“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu jau penktus metus. Atėjimo istorija buvo gana paprasta: dar mokydamasi mokykloje žinojau apie šį ansamblį ir buvau įsitikinus, kad į jį ateisiu, nes gimtajam mieste grojau šokių ir dainų ansamblyje „Vieversa“, todėl tautinis menas man nebuvo naujiena. Taip pat dažnai girdėdavau iš savo sesės ir kitų giminių apie „Nemuną“, jie vis minėdavo, kad ten yra įdomių žmonių, daugybė tradicijų ir daug švenčių, tai tiesiog norėjau pati pamatyti, kaip atrodo tas „Nemunas“.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Kapela… Kelių žodžių neužtenka apibūdinti šį žanrą. Mes esam visi kartu ir visi kaip vienas kumštis. Mūsų nedaug, bet mus visus jungia viena didelė jėga, o tai yra mūsų VADOVAS!
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Kiekviena akimirka „Nemune“ yra įsimintina… Sunku net kažką išskirti, tačiau visada smagu prisiminti kadrūškes, tiksliau tą dalį, kai visi bučiuoja muzikantus… Juk ne kiekvieną dieną sulauksi tiek daug bučinių vienu metu. Ir, žinoma, įsimintiniausi yra kapelos baliukai su daug juoko, muzikos ir nepamirštamų istorijų.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Nes čia ne tik liaudies dainos, šokiai ir muzika. Čia draugai, galimybės, nuotykiai ir smagiausi prisiminimai.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Visur ir visada išlikim tikrais nemuniečiais!