preloader
Scroll to top

Vytautas Narušaitis

Atsakingas, darbštus bei geraširdis „Nemuno“ šokėjas: „Iš nedidelio miestelio atvykęs pirmakursis studentas nutariau apsilankyti rugsėjo 1d. koncerte, o ten pamačiau nerealiai šokančius studentus ir sėdėdamas nuošalėje garsiai sau pasakiau, kad ir aš ten šoksiu. Nieko nelaukdamas atėjau „užsirašyti“ į kolektyvą, o ten pasirodo, jog vyksta atranka! Aš net nebuvau pagalvojęs, o ypač pasiruošęs jai, todėl teko šokti su džinsais ir kita nepatogia apranga. Jau galvojau, kad man nepasiseks, nes šalimais stovėjo pasiruošę ir atrankos laukiantys varžovai, bet pasisekė ir aš čia – NEMUNE. O priežastis kodėl lankau ansamblį labai paprasta – aš negaliu išgyventi be veiklos, o dabar ir be šokių.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Gyvenime stengiuosi išbandyti viską. Žinoma, bakalauro studijų neužteko, todėl nutariau studijuoti toliau. Dabar studijuoju pirmame magistro kurse valdymo technologijas. Darbo dar vis nesusiradau, bet jau reiktų. Laisvalaikiu sportuoju, priklausau Pakruojo automobilių sporto klubui, dalyvauju automobilių varžybose bei padedu jas organizuoti. Ypač laukiu žiemos dėl automobilių treko ant ledo, nes tai, manau, yra pačios smagiausios ir daugiausiai adrenalino suteikiančios varžybos. Pasibaigus žiemai laukiu vasaros, nes tada prasideda stovyklų maratonas. Jau 9 metus dalyvauju vaikų vasaros stovyklose kaip vadovas. Labai mėgstu sceną, todėl kai tik gaunu galimybę, einu vaidinti, nes tai padeda užmiršti visas problemas. Pats svarbiausias užsiėmimas gyvenime man yra NEMUNAS! Repeticijos – šventas dalykas, kiek skaičiavau, jau tris metus nepraleidžiu nei vienos repeticijos. Noras tobulėti, kuo geriau pasirodyti scenoje skatina dirbti ir siekti gerų rezultatų šokių aikštelėje. Taip pat mėgstu fotografuoti, montuoti video apie automobilius. Jei galėčiau, daryčiau daug daugiau, tačiau dažnai pritrūksta laiko…
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Daug metų lankiau Shotokan Karate stiliaus kovų menus, turiu rudą 2 KYU diržą (liko 1 diržas iki juodojo). Lankiau dramos būrelį, daugiausia laiko skyriau vaidinant įvairiose kompozicijose, su savo grupe dalyvavome respublikiniuose konkursuose. Du kartus dalyvavau (bus ir trečias) piligriminiuose žygiuose į Šiluvą, kuriuose nueinama 70km. Pirmose treko varžybose sudaužiau savąją sportinę Audi 90 coupé.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – Antuanas de Sent-Egziuperi „Mažasis princas“, nors ir nedidelės apimties knyga, bet labai pamokanti.
  Įdomiausias matytas filmas – Jaco Van Dormael „Ponas Niekas“
  Mėgstamiausi muzikos atlikėjai – muziką be galo mėgstu, todėl labai jau sunku išskirti kokį atlikėją ar grupę. Tikriausiai vieni iš mėgstamiausių: Marijonas Mikutavičius, Saulius Mykolaitis, Vytautas Kernagis…
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Kuo žmogus labiau užimtas, tuo daugiau jis gali padaryti.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Iš nedidelio miestelio atvykęs pirmakursis studentas nutariau apsilankyti rugsėjo 1d. koncerte, o ten pamačiau nerealiai šokančius studentus ir sėdėdamas nuošalėje garsiai sau pasakiau, kad ir aš ten šoksiu. Nieko nelaukdamas atėjau „užsirašyti“ į kolektyvą, o ten pasirodo, jog vyksta atranka! Aš net nebuvau pagalvojęs, o ypač pasiruošęs jai, todėl teko šokti su džinsais ir kita nepatogia apranga. Jau galvojau, kad man nepasiseks, nes šalimais stovėjo pasiruošę ir atrankos laukiantys varžovai, bet pasisekė ir aš čia – NEMUNE. O priežastis kodėl lankau ansamblį labai paprasta – aš negaliu išgyventi be veiklos, o dabar ir be šokių.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Šokėjų žanras – pats tvirčiausias ir fainiausias. Šokėjams nesvarbu kada repeticija, vis tiek privalome ten atvykti. Žanras, kuris yra labai priklausomas nuo kiekvieno šiame žanre esančio žmogaus, nes nesant vienam žmogui sąstate griūna viskas, todėl čia mes esame atsakingi vieni už kitus.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Krikštynos – viena iš įsimintiniausių akimirkų ansamblyje, o kas tokio įsimintino vyksta krikštynose, manau, kiekvienas nemunietis puikiai žino.
  Taip pat vienas įsimintiniausių dalykų gyvenime bei „Nemune“ nutiko per jubiliejų, kai kartu daug skirtingų nemuniečių kartų giedojo „Nemuno“ himną.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Į „Nemuną“ privalo ateiti kiekvienas studentas, jeigu jis nori pajusti, kas yra tikrasis studentavimas, kas yra buvimas kartu ir koks jausmas – būti nemuniečiu.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  „Nemunas“ – galimybių šaltinis. Kol esate studentai, siekite didžiausių tikslų „Nemune“, nes kiek duosite „Nemunui“, tiek jis jums atsilygins.
  O naujiems nariams – lankykite repeticijas!!!