preloader
Scroll to top

Ieva Kišūnaitė

„Nemuno“ orkestrantė Ieva: „Neužteks trijų žodžių, norint apibūdinti save, net tokių žodžių nėra, kuriais galėčiau išsireikšti kokia aš esu.. juokauju. Esu labai jautri ir juokinga ir priekabi. Pirmi keli metai „Nemune“ atrodė labai ilgai eina, dabar net nesusigaudau kur praėjo tie šeši metai. O į „Nemuną“ atėjau vejama senų norų (kurie atsirado lyg per 2008 m. Dainų šventę, kai su savo ansambliu buvau apsistojusi toje pačioje mokykloje kaip ir „Nemunas“), o ačiū Marinai ir Andriui už gerą žodį apie ansamblį, kas taip pat paskatino ateiti. Ansamblį lankau dėl kelių dalykų: dėl to didelio…keisto…skirtingų žmonių būrio, dėl draugų, dėl tų koncertų per kuriuos verkti norisi. O ypatingai dėl savo žanro.“

(kalba netaisyta)

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Šiuo metu sėdžiu patogiai ofiso kėdėje ir darau tai, kas man patinka, paišau kvadračiukus ir trikampiukus ir programuotojui aiškinu kiek pikselių į kairę ar dešinę pastumti kvadratuką, liaudyje dar kitaip žinoma kaip dyzikė (iš hipster kalbos: kompiuterinės grafikos dizainerė), mane galit atpažinti iš tokių darbų kaip www.ansamblisnemunas.lt ir www.nemunojubiliejus.lt
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Nesu jau tokia įdomi, kad tris faktus apie save pasakyčiau, užtenka fakto, kad groju skrabalais (gif: mind-blowing), bet va Šarūnas dar priminė, kad ir aš moku tradicinėm kanklėm groti ir žemaitiškom ir suvalkietiškom ir kažkada aukštaitiškom mokėjau.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Įdomiausias matytas filmas – filmą rekomenduočiau „Arrival“ pamatyti.
  Mėgstamiausi muzikos atlikėjai – kas mane pažįsta tai tikrai žino, kad muziką klausau visokią ir dabar išskirti, kas yra mėgstamiausia seems impossible!!! Su Ugne iš visos širdies galiu traukti Bon Jovi „I’ll be there for you“, ar su Tadu visų mėgstamą „Kanapę“ sudainuot, jau nekalbu apie „Gangsta Paradise“. Definitely viena klausomiausių šiuo metu: The Nextmen & Joe Dukie – „The Drop“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Man geriausia patarėja yra mano mama ar noriu paverkti, ar pasidžiaugti visada kreipsiuos į ją ir sulauksiu geriausio patarimo.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Pirmi keli metai „Nemune“ atrodė labai ilgai eina, dabar net nesusigaudau, kur praėjo tie šeši metai. O į „Nemuną“ atėjau vejama senų norų (kurie atsirado lyg per 2008 m. Dainų šventę, kai su savo ansambliu buvau apsistojusi toje pačioje mokykloje kaip ir „Nemunas“), o ačiū Marinai ir Andriui už gerą žodį apie ansamblį, kas taip pat paskatino ateiti. Ansamblį lankau dėl kelių dalykų: dėl to didelio…keisto…skirtingų žmonių būrio, dėl draugų, dėl tų koncertų per kuriuos verkti norisi. O ypatingai dėl savo žanro.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Nebūta repeticijos be juoko, nebūta repeticijos be vadovo Raimundo anekdotų, ką jau kalbėti apie tokius nuostabius orkestro vaikinus.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  2012 m. gegužės 25 d. Merginų dienos šventė, „Mis Publikos“ paskelbimas.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Dėl niekur kitur nepatiriamų tokių išgyvenimų, kuriuos tik ansamblyje patirsi tarp kitų, šimto virš bendraminčių…ir dėl švenčių…šokių iki ryto.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Ansamblieti, kolega, drauge.. Būkim draugiški, būkim supratingi, būkim juokingi! Peace. (kalba netaisyta)