preloader
Scroll to top

Aurimas Jazdauskas

Konkretus, jautrus bei muzikalus „Nemuno“ vokalas: „Nemune“ esu jau šeštus metus. Ateiti čia nusprendžiau vieną vasaros dieną sėdėdamas prie kompiuterio. Galvojau, ką čia ateinantį sezoną nuveikus laisvais vakarais? Atsidariau www.ktu.lt ir rinkausi. Suviliojo jaunatviškumas, energija, ansambliškumo jausmas, apčiuopiamas net per internetinį puslapį, kurį iš visų KTU meno kolektyvų turėjo tik „Nemunas“. O vis dar lankau ansamblį, nes čia puiki vieta atskleisti save visomis prasmėmis ir kai atrodo, jog viską jau patyrei ir niekas negali nustebinti – atsitinka priešingai.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Studijuoju KTU elektronikos inžineriją II kurse, taip pat groju būgnais Romo Dambrausko grupėje.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Muzikos mokykloje mokiausi groti saksofonu, į „Nemuną“ atėjęs 3 metus šokau, o dabar dainuoju. Keletą vasarų grojau vestuvėse elektrine gitara, bet labiausiai patinka groti roką būgnais. Esu pašėlęs SAAB automobilių entuziastas, turiu jau trečią SAAB’ą gyvenime. Laikau save romantiku, bet, deja, dar neturiu kam vakarais parnešti gėlytę.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – A. Diuma „Grafas Montekristas“.
  Įdomiausias matytas filmas – „Prestižas“. Žiūrėjau jau gal 7 kartus šį filmą. Pirmą kartą pažiūrėjęs iš karto pažiūrėjau ir antrą kartą, joks kitas matytas filmas nepaliko tokio WOW įspūdžio („Tarp žvaigždžių“ buvo labai arti to).
  Mėgstamiausi muzikos atlikėjai – turbūt retas muzikantas pasakytų tiksliai, kokia mėgstamiausia jo grupė yra. Kiekvienas muzikuojantis asmuo tokių turi begalę. Išskirti galėčiau nebent grupę „TOTO“, kurios dainos motyvavo tobulėti muzikos srityje, „Queen“ – su jų dainomis aš užaugau ir Bryan Adams, kuris yra gyvas įrodymas, kaip su trijų akordų dainomis galima pavergti milijonus klausytojų.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Kilus nesutarimui geriausia yra ne žūtbūt stengtis įrodinėti savo tiesą, o pažiūrėti į situaciją klausiamąja forma, nes negali žinoti visų aplinkybių ir gali nesunkiai ką nors įžeisti ar įskaudinti.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu jau šeštus metus. Ateiti čia nusprendžiau vieną vasaros dieną sėdėdamas prie kompiuterio. Galvojau, ką čia ateinantį sezoną nuveikus laisvais vakarais? Atsidariau www.ktu.lt ir rinkausi. Suviliojo jaunatviškumas, energija, ansambliškumo jausmas, apčiuopiamas net per internetinį puslapį, kurį iš visų KTU meno kolektyvų turėjo tik „Nemunas“. O vis dar lankau „Nemuną“, nes čia puiki vieta atskleisti save visomis prasmėmis ir kai atrodo, jog viską jau patyrei ir niekas negali nustebinti – atsitinka priešingai.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Griežti, bet teisingi vadovai bei amžinas tenorų trūkumas. Dainuojam iš natų, nors jas pažįsta tik keli choristai.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Viename koncerte (beje, paskutiniame, kuriame šokau) vidury šokio plyšo klynas. Teko įvairiomis priemonėmis sumažinti žalą ir skylės matomumą, nes tai buvo ne paskutinis koncerto šokis.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Čia smagu, čia draugai, gera nuotaika, neįkainojama patirtis.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Nemuniečiams norėčiau palinkėti kantrybės, empatijos bei pagarbos vieni kitiems.