preloader
Scroll to top

„Nemuno“ merginų diena’23

Tai buvo diena, kurios metu mano nuotaika kito daug kartų per gana trumpą laiko tarpą.

Visų pirma, visą dieną mąsčiau kaip apsirengti, juk bet kaip netinka. Turiu ir pasipuošti, ir dar į temą pataikyti… Taigi, susiradau suknelę, bet maniau, kad ne visai pataikiau. Tai jau šiek tiek išmušė mane iš vėžių. Antra, dar reikėjo ir patiekalą pagaminti. Dar daugiau streso. Apskritai, aš net nežinojau kokia šventės eiga ir kaip ten viskas vyksta. Žinojau tik tiek, kad renginys vadinasi Merginų diena ir jo metu bus renkama „Mis Nemunas“. Na, bet nieko. Atvykau, įėjau į trečius rūmus, o ten mus pasitiko su muzika, visi vaikinai pasipuošę, mandagūs, džentelmeniški. Tai man iš karto pakėlė nuotaiką. Palikau savo patiekalą registratūroje, tada mane už parankės palydėjo į salę. Jaučiausi daug ramiau. Galvojau – sunkiausia įvykdyta. Visgi, šventė mums – jau galima atsipūsti.

Apsigavau. Iš aplinkinių vis gavau patarimų būti drąsiai ir kūrybingai, o aš gi visai nesu iškalbinga ir dar scenos bijau. Jau supratau, kad taip lengvai vakaras nepraeis… Nepaisant to, tariu didelį ačiū vaikinams, kurie patarnavo mums sėdinčioms prie staliukų, nes punšas tą vakarą gelbėjo ne tik mane, bet, manyčiau, ir likusias paneles.

Salėje tvyrojo pasakiška atmosfera, buvo taip jauku ir šilta… Ir ant scenos lipti nebebaisu, ir žodžių visai nebetrūksta. Su kiekviena užduotimi mūsų vis mažėjo ir mažėjo iki kol likome trise. Vėl ėmiau jaudintis. Atlikome paskutiniąją užduotį, na ir galvojau – čia bus mano kelio pabaiga. Į sceną užlipus komisijai ir pradėjus skelbti rezultatus buvau šokiruota. „Mis Nemunas 2023“ titulas atiteko man! Laimė tryško per kraštus, o visi nemuniečiai dar subėgo į sceną šiltai pasveikinti.

Po šios dienos nebeliko abejonių, ar noriu likti su šiuo kolektyvu. Džiaugiuosi čia atėjus. Ačiū visiems už tokį šiltą priėmimą.

Myliu, bučiuoju,

„Mis Nemunas 2023“ Morta Vaicekauskaitė

 

«Daugiau akimirkų iš renginio rasite čia »