preloader
Scroll to top

Ieva Virmauskaitė

Ieva – nuolat besišypsanti „Nemuno“ vokalė: „Esu linksma, bendraujanti bei ironiška mergina. „Nemuną“ lankau jau penkti metai. Į ansamblį atėjau labai paprastai. Žinojau, kad jei mokysiuosi Kaune, lankysiu mišrų chorą. Išgirdau apie „Nemuną“ ir papasakojau sesei, ji įspėjo, kad tai sekta, nes jau buvo apie „Nemuną“ girdėjusi. Ką gi, labai bijojau, bet nuėjau į pirmą repeticiją ir štai aš vis dar čia. Tik sesė klydo – „Nemunas“, jei į jį pasineri, yra ne sekta, o ŠEIMA.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Toliau tęsiu savišvietos procesą, todėl studijuoju tarptautinį verslą (nes noriu suprasti, kodėl mums taip sudėtinga pasiturimai gyventi). Esu magistro I kurse, KTU. Sugalvojau nulipti tėvams nuo sprando ir įsidarbinau personalo paslaugų įmonėje, užimu projektų vadybininkės pareigas. Kadangi turiu per daug laisvo laiko, tai sugalvojau, kad šiemet reikia ir į valdybą ateiti, taigi, esu „Nemuno“ valdybos sekretorė.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Turiu brolį dvynį. Kai buvau maža, dažnai svarstydavau, ar žmonės mato spalvas taip pat kaip ir aš. Mokiausi rašyti dešine ranka ir visai pasisekė (esu kairiarankė). Esu vaidinusi Kalėdų Senelį (manęs niekas nepažino).
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausios perskaitytos knygos – labai sunku atsakyti, nes labai seniai skaičiau knygą savo malonumui… Patinka J. R. R. Tolkien kūryba. Tiksliau dabar neatsakysiu, bet patinka klasika.
  Įdomiausi matyti filmai – yra du filmai, kuriuos galiu žiūrėti ir žiūrėti, tai „Žiedų valdovas“ (visos dalys, bet ne „Hobitas“) bei „Puikybė ir prietarai“.
  Mėgstamiausi muzikos atlikėjai – Labai kažkurio vieno išskirti negaliu, bet paminėsiu Robbie Williams, A. Mamontovą… Šiaip muziką renkuosi pagal nuotaiką.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Esu gyvenime gavusi daug patarimų, bet įsimintiniausius man davė mano geriausia draugė. Aš juos taikau sau ir galiu pasakyti tik tiek – JIE TIKRAI VERTINGI.
  „Svarbiausia – žmonės.“
  „Kada, jei ne dabar?“
  „Turi būti graži kiekvieną dieną, nes niekada nežinai, kas gali nutikti, tad turi būti viskam pasiruošusi.“
  „Pirmiausia išmok mylėti save, kad galėtum mylėti kitus.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu jau penkti metai. Į ansamblį atėjau labai paprastai. Žinojau, kad jei mokysiuosi Kaune, lankysiu mišrų chorą. Išgirdau apie „Nemuną“ (su juo yra tekę stovėti vienoje scenoje dar kai buvau mokinė, dainų švenčių metu) bei papasakojau sesei. Ji įspėjo, kad tai sekta, nes jau buvo apie „Nemuną“ girdėjusi. Ką gi, labai bijojau, bet nuėjau į pirmą repeticiją ir štai aš vis dar čia. Tik sesė klydo – „Nemunas“, jei į jį pasineri, yra ne sekta, o ŠEIMA. Būtent dėl to ir lankau „Nemuną“.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Labai gausus žanras, kuriame žmonės yra labai skirtingi. Aišku, tų vokalų, kurie buvo, kai aš atėjau į ansamblį, beveik neliko kaip aktyvių narių, bet žanras linksmas, kitoniškas ir aktyvus.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Jų yra labai daug, tad galėčiau vardinti ir vardinti… Kas labiausiai mane visada paveikia, tai nemuniečių vienybė giedant himną. Tai yra KAŽKAS TOKIO. Žinoma, visa kelionė į Kiniją, valsas ant lovos… Taip pat koncertas Pakruojyje ir afterparty… Kapitoniškės… Bet turbūt vienas įsimintiniausių ir tikrai smagių dalykų, tai krikštynos ir tas jausmas, kai tampi „Nemuno“ dalimi, kai TAVE priima į ŠEIMĄ.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Jeigu jaunas žmogus nori tobulėti, augti kaip asmenybė, puoselėti lietuvybę, gauti neįkainojamos patirties, ryšių, pažinčių, gerų emocijų, nepakartojamų nuotykių bei potyrių – jis turi net nesvarstydamas ateiti į „Nemuną“ ir jame pasilikti. Tik pastebėjimas vienas: jei duodi, tai ir gauni (čia lygiai tas pats ir su „Nemunu“ – jei skiri jam laiko, tai atgal gauni smagiausias akimirkas geriausioje kompanijoje).
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Draugai, būkim vieningi ir susikurkim „Nemuną“ tokį, kokio mes patys norim, kad laikas ansamblyje būtų pats įsimintiniausias ir prasmingiausias. Lai „Nemunas“ klesti!