preloader
Scroll to top

Šarūnas Ščerbakovas

Aktyvus, artistiškas ir kūrybingas „Nemuno“ vokalas: „Nemuną“ lankau jau šeštus metus. Kai buvau pirmame kurse, į ansamblį mane paskatino ateiti tuo metu ir dabar dar „Nemune“ esanti mano sesė Auksė. Ji tiesiog pasakė: „Ateik, pabandyk – galbūt patiks“. „Nemuną“ lankau, nes be galo myliu sceną, taip pat šiame ansamblyje susipažįstu su labai daug puikių bei įdomių žmonių. Be to, „Nemune“ galiu įgyvendinti visas savo idėjas, o darbas valdyboje ir veikla ansamblyje yra neįkainojama gyvenimiška patirtis.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Esu šešto kurso techninio kalbos vertimo studentas KTU, taip pat dirbu vertėju įmonėje „Mediaskopas“.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Būdamas paauglys parašiau labai daug eilėraščių, retkarčiais ir dabar tai darau. Nuo mažens manęs neapleidžia mintis, jog kažką labai svarbaus turiu padaryti, nuveikti šioje žemėje. Moku groti lietuvių liaudies tradicinėmis kanklėmis.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – Markas Aurelijus „Sau pačiam“.
  Įdomiausias matytas filmas – „Tarp žvaigždžių“.
  Mėgstamiausia muzikos grupė – „Queen“.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Jei nori ilgai ir laimingai gyventi, daryk du dalykus – suvaldyk stresą ir mylėk.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ teka šešti metai. Kai buvau pirmame kurse, į ansamblį mane paskatino ateiti tuo metu ir dabar dar „Nemune“ esanti sesė Auksė. Ji tiesiog pasakė: „Ateik, pabandyk – galbūt patiks“.
  „Nemuną“ lankau, nes be galo myliu sceną, taip pat šiame ansamblyje susipažįstu su labai daug puikių bei įdomių žmonių. Be to, „Nemune“ galiu įgyvendinti visas savo idėjas, o darbas valdyboje ir veikla ansamblyje yra neįkainojama gyvenimiška patirtis.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Nors šiuo metu vokalų žanre įvyko gana stiprus kartų pasikeitimas, vokalai visada buvo ir, manau, visada bus universalūs, vieni iš aktyviausių narių ansamblyje.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Tokių akimirkų išties yra daug, tad pasidalinsiu tik keliomis: 65-ojo „Nemuno“ jubiliejaus vakaronėje, Kauno sporto halėje, kone tūkstantis (o gal net daugiau) įvairaus amžiaus nemuniečių, kartu atsistoję ir susikabinę vienas su kitu, sugieda „Nemuno“ himną – stipru, tyra ir didinga. Taip pat niekad neužmiršiu, kaip Šanchajaus oro uoste prieš pat išskrendant atgal į Lietuvą ir atsisveikinant su kine Janer, kuri buvo mūsų gidė ir lydėjo mus visos kelionės metu bei tapo artima draugė, kiniškai sudainavome meilės dainą… Emocija, ašaros bei visa atmosfera tą momentą oro uoste buvo nepakartojama. O linksmiausia „Nemune“ visad būna Kapitoniškių turbo savaitgaliai – Day 1 šokiai iki 6 val. ryto, Day 2 dainos su gitara prie laužo iki aušros, Day 3 tinklinis ir chill…
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  „Nemune“ yra tai, kas nesuvaidinama ir nenuperkama už jokius pinigus – visus vienijančios, nepamirštamos emocijos, draugai ir idėjinė veikla.
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Nieko nelaukti ir patiems susikurti pačius geriausius savo metus „Nemune“!