preloader
Scroll to top

Regimantas Tarasevičius

Regimantas – savikritiškas, užsispyręs bei žingeidus „Nemuno“ kapelos atstovas: „Tikras nemunietis yra tas, kuris yra koncertavęs bent viename „Nemuno“ jubiliejuje ir išvažiavęs į bent vieną tolimesnę kelionę su ansambliu. Nepraleiskite progos turėti patį geriausią studentavimo laiką gyvenime. Aš tokį turėjau, tad linkiu tai patirti ir jums.“

  • KUO UŽSIIMA GYVENIME
   Dirbu VšĮ „Kauno maratono klubas“, einu direktoriaus pareigas.
  • ĮDOMŪS FAKTAI
   Moku daug dalykų, bet nei vieno iki galo gerai. Vienas iš įdomesnių faktų, jog vis dar sudėtinga pirmam pradėti pokalbį su nepažįstamu žmogumi. Dažniau mėgstu išklausyti nei šnekėti.
  • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
   Geriausia perskaityta knyga – grožinės literatūros, deja, neskaitau.
   Įdomiausias matytas filmas – „Žalioji mylia“.
   Mėgstamiausi muzikos atlikėjai/grupės – labai sunku išskirti, bet turbūt dažniausiai lankausi „Saulės kliošas“, „Mood Sellers“, „Skylė“ bei Lino Adomaičio koncertuose.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  Net nežinau… Tikriausiai dar tokio nesu gavęs.
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  Į „Nemuną“ atėjau 2003m. gavęs laišką su pakvietimu ateiti į ansamblį, be to, ir tėtis rekomendavo kaip vieną geriausių kolektyvų, nes ne kartą buvo matęs „Duokim garo!“ laidoje. Vis dar esu „Nemune“ (turbūt kaip ir dauguma senų narių) dėl nepakartojamos chebros. Dauguma aplinkinių vis dar nesupranta, ko aš ten einu, o ansamblį vadina kažkokia sekta.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Kapela – pats draugiškiausias bei fainiausias žanras, vieningas kaip kumštis. Aišku, be vadovo tokios žanro dvasios sukurti būtų neįmanoma.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Jų gana daug, sunku net išskirti, bet visos jos vienareikšmiškai įvykusios kelionėse su „Nemunu“ į užsienį. Tad kaip vieną reikšmingiausių ir įsimintiniausių laikyčiau kelionę į Meksiką.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  Manau, „Nemunas“ yra pati geriausia jauno žmogaus investicija. Ansamblyje galima pasisemti begalę patirties bei tobulėti kaip asmenybei. Draugus nemuniečius bei praleistą nepakartojamą laiką kartu su jais sudėtinga kažkam ir prilyginti – tai šeima!
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Tikras nemunietis yra tas, kuris yra koncertavęs bent viename „Nemuno“ jubiliejuje ir išvažiavęs į bent vieną tolimesnę kelionę su ansambliu. Nepraleiskite progos turėti patį geriausią studentavimo laiką gyvenime. Aš tokį turėjau, tad linkiu tai patirti ir jums! Pam pab raram…