preloader
Scroll to top

Ričardas Mikavičius

Ričardas – doras, linksmas, darbštus „Nemuno“ orkestrantas: „Pamenu, kai „Nemunas“ buvo išvykęs į kelionę autobusu ir kažkurioje šalyje, pakeliui į Turkiją, išvažiuodami iš degalinės palikome šokėją Liutaurą, kuris nespėjo laiku įlipti į autobusą. Tada mums grįžus jo pasiimti, jis buvo pakeliui ir bėgdamas bandė pasivyti mus. Buvo be galo juokinga! Taip pat labai patiko vadovės Vilmos diplominio darbo pristatymas, kuriame dalyvavo ir ansamblis „Nemunas“. Buvo labai šiltas ir įspūdingas koncertas.“

 • KUO UŽSIIMA GYVENIME
  Mokausi VDU žurnalistikos ir medijų industrijos magistro 1-ame kurse. Dirbu dviejose radijo stotyse, esu laidų vedėjas. Ryte „Radijas TAU“, po pietų, nuo 14h iki 16h – „Žalgirio“ radijuje. Taip pat vedu įvairius renginius ir juos organizuoju.
 • ĮDOMŪS FAKTAI
  Beveik negirdžiu viena ausim, bet vis tiek esu labai kietas muzikantas. Su sese esu dalyvavęs „Dainų dainelės“ atrankoje, deja, nepasisekė, bet kaip sako – svarbiausia dalyvauti. Esu vairavęs „Opelį“ ir patariu – nepirkit.
 • KNYGOS, FILMAI, MUZIKA
  Geriausia perskaityta knyga – Radhanath Swami „Kelionė namo“.
  Įdomiausias matytas filmas – „Lietaus žmogus“.
  Mėgstamiausi muzikos atlikėjai – Jack Johnson, Gabrielė Vilkickytė.
 • GERIAUSIAS PATARIMAS
  „Dirbk tokį darbą už kurį galėtum dar ir pats sumokėti.“
 • ATĖJIMO Į „NEMUNĄ“ ISTORIJA
  „Nemune“ esu jau 6-tus metus. Į „Nemuną“ mane pakvietė tuometinė orkestro kanklių vadovė Asta, kurią pažinojau iš ankstesnių laikų. Sakė: „Atvaryk, čia žiauriai smagu! Įvairios kelionės, baliai…“ Kaip atsisakysi? Ansamblį lankau dėl koncertų ir gero laisvalaikio praleidimo. Groti su dūda labai patinka, veikia kaip meditacija.
 • APIE SAVO ŽANRĄ
  Orkestras – pats geriausias žanras. Pritrenkia visus, kai reikia ar nereikia, o kartais net taip, jog išverčia iš koto. Beje, orkestro panos – labai gražios.
 • ĮSIMINTINIAUSIOS AKIMIRKOS „NEMUNE“
  Pamenu, kai „Nemunas“ buvo išvykęs į kelionę autobusu ir kažkurioje šalyje, pakeliui į Turkiją, išvažiuodami iš degalinės palikome šokėją Liutaurą, kuris nespėjo laiku įlipti į autobusą. Tada mums grįžus jo pasiimti, jis buvo pakeliui ir bėgdamas bandė pasivyti mus. Buvo be galo juokinga! Taip pat labai patiko vadovės Vilmos diplominio darbo pristatymas, kuriame dalyvavo ir ansamblis „Nemunas“. Buvo labai šiltas ir įspūdingas koncertas.
 • ŽODIS NORINTIEMS PRISIJUNGTI PRIE „NEMUNO“
  „Nemune“ visi tampa TIKRAIS žmonėmis. Beje, apsimoka, nes kai kuriuose baruose ar picerijose yra taikomos neblogos nuolaidos!
 • PALINKĖJIMAS DABARTINIAMS NARIAMS
  Kelionių metų kelionių!